Порушникам правил вигулу собак!

Сьогодні зранку, при патрулюванні території лікарні № 2 були помічені особи, которі вигулювали собак. Співробітниками КО «Муніципальна охорона» було припинено дане правопорушення та проведена профілактична бесіда з власниками тварин, адже територія лікарні не місце для вигулу тварин.

На жаль, більшість власників чотирилапих друзів просто нехтують правилами вигулу своїх улюбленців. Така безпечна поведінка може обернутися для власників тварин адміністративною відповідальністю.

Тому нагадуєм вам правила вигулу тварин.

За діючими правовими нормами можна вигулювати песиків без намордника в дозволених місцях для вигулу, використовуючи тільки повідок. Але це стосується тільки тих порід собак, які не належать до службових та бійцівських порід. Ці два типи, згідно із законом є джерелом підвищеної небезпеки. Тому, власники таких собак повинні вигулювати вихованця тільки в наморднику та на повідку.

Законом заборонено вигулювати тварин у скверах, парках, а також на пляжах, дитячих й спортивних майданчиках.

Порушникам правил вигулу собак загрожує адміністративна відповідальність. Згідно ст.154 «Порушення правил тримання собак і котів» КУпАП Дотримання правил є запорукою вашої безпеки та безпеки оточуючих вас людей!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *