На захисті Києва

З метою протидії воєнним загрозам, а також задля оборони м. Києва та захисту безпеки населення Департаментом муніципальної безпеки КМДА було створено центр професійної підготовки сил територіальної оборони та безпеки на базі комунальної організації «Муніципальна охорона», де відбувається регулярна підготовка підрозділів ТрО та добровольчих формувань територіальної громади столиці.

Співробітники КО «Муніципальна охорона» на базі центру щодня вдосконалюють свої професійні навички та беруть участь у тактико-спеціальних навчаннях за такими напрямками, як:

— домедична підготовка;
— психологічна підготовка;
— бойова та тактико-спеціальна підготовка;
— вогнева підготовка.

Підготовкою бійців займаються професійні інструктори з бойовим досвідом відділу підготовки Департаменту муніципальної безпеки, який був створений ще до війни.
Також регулярно проводиться консультаційна допомога представниками «Іноземного легіону» країн США, Великої Британії, Канади в рамках підтримки української армії.

Щоденні виснажливі заняття роблять наших бійців фізично витривалими та психологічно стійкими до непередбачуваних ситуацій.

Задля забезпечення безпеки столиці та запобіганню загрозам, наші муніципали повинні бути максимально підготовленими до виконань бойових завдань, як для оборони міста, так і на передовій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *