На варті правопорядку навіть у вихідний день

Як навіть у свій вихідний день бути на варті правопорядку?Можуть розказати наші працівники!

Ця історія трапилася вчора вдень. Йдучи у власних справах,наш колега помітив,що в одному з дворів м.Києва на зеленій зоні стоіть автівка поряд з якою знаходяться декілька молодих осіб,які розпивають спиртні напої.

Не зважаючи на те,що він знаходився на вулиці у позаробочий час,занепокоєний побаченим наш колега направився до місця події аби попередити правопорушення.

Але, водій автівки вмить сів за кермо та поїхав з місця, будучи на підпитку.

Інформація щодо обставин події була одразу ж передана патрульній поліції.

Впродовж найближчого часу атомобіль порушника був знайдений в одному з дворів.

Як виявилось, минулої ночі чоловік в стані алкогольного сп’яніння, порушуючи комендантську годину, на своєму автомобілі протаранив припарковане авто, до того ж зник з місця пригоди!

Згодом водія затримали і склали на нього протокол про адміністративне правопорушення за ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп‘яніння) та протокол -обмеження у праві керування транспортними засобами. Так сумно для нашого героя-порушника закінчилася ця історія.

Нагадуємо,що кермування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного сп‘яніння або під дією лікарських препаратів, що порушують увагу та швидкість реакції є недопустимою.

Дякуючи небайдужості нашого колеги та сумлінному ставленню до своїх професійних обов’язків навіть у вихідний день, в місті стало на одного правопорушника менше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *