Муніципали дбають про дітей

Під час цілодобових чергувань працівники Муніципальної охорони завжди приділяють особливу увагу дітям, яких помічають без нагляду батьків.

Нещодавно під час чергового патрулювання працівники КО помітили самотнього хлопчика, який гуляв парком, на вигляд йому було три-чотири роки.

Охоронці відразу підійшли до хлопчика та спитали, де його батьки? Малий відповів: «Мама — вдома, батько у відрядженні, а я гуляю сам!»

Вражені самостійністю хлопчика працівники КО викликали патрульну. За кілька хвилин знайшлась і мама дитини, яка пояснила, що насправді малий у парку гуляв з бабусею, але через властиву його віку непосидючість – втік на пошуки пригод . І як добре, що цими пригодами виявились тільки наші охоронці.

Схожа історія відбулася під час патрулювання парку «Совки».

До чергових Муніципалів зі сльозами на очах звернулась жінка, яка повідомила, що під час прогулянки з доньками вона лишень на хвилину відвернулась, а дівчат у полі зору вже не стало. Отримавши від матері орієнтування на дівчаток восьми та трьох років охоронці негайно розпочали пошуки парком. Приблизно через 15 хвилин працівники знайшли дітей та передали матері.

Малих завжди тягне на пригоди і дуже добре, що в цих випадках на їх шляху трапились наші Муніципали і все закінчилось добре. Тож, шановні батьки, пильнуйте своїх дітей, особливо зараз, коли запроваджено військовий стан

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *